Чому варто купити ортопедичну подушку — Сайт о лечении варикоза
Вт. Авг 9th, 2022

У наш час подушка ортопедична з ефектом пам’яті вважається найкориснішим винаходом, що підтримує під час відпочинку деякі ділянки тіла. Як правило, ортопедична подушка має вигляд прямокутника з 2 піднесеннями, розташованими по краях подушки і западинкою в центрі прямокутника. Завдяки такій анатомічній формі ортопедичної подушки, шия і хребет приймуть вірне положення, створюючи людині комфорт під час сну.

Ортопедична подушка потрібна всім, у кого головні болі, часті запаморочення, гіпертонія і безсоння.

Подушка ортопедична з ефектом пам’яті стане в нагоді вам навіть якщо ви здорові, бо вона зміцнює нервову систему, відновлює фізичні сили, а також є свого роду профілактикою захворювань хребта.

Такий вирiб може послужити хорошу службу і дитині, а саме завдяки йому відбувається зміцнення пам’яті, знімається гіперзбудливість, поліпшується розумовий і фізичний розвиток, формуються правильні вигини хребта.

Ортопедична подушка: ціна та різновид

Сьогодні за матеріалом наповнювача розрізняють 3 види ортопедичних подушок:

1) натуральні латекс або спінений каучук – пружні, м’які, добре приймають форму тіла. Найбільшим попитом користуються Латексні подушки.

2) з ефектом пам’яті. Даний вид подушок чуйно реагує на тиск і тепло, не пружинять подібно м’ячикам, а поступово підлаштовуються під людину.  Після зняття навантаження відновлюють свій колишній стан. Подушка ортопедична з ефектом пам’яті робить масаж шиї і перешкоджає утворенню зморшок.

3) силіконізоване волокно. Подушки легко прати, також вони добре зберігають свою форму.

Якщо розглядати наповнювачі в загальному контексті, то можна відзначити, що вони розраховані на довгий період експлуатації, гіпоалергенні, сприяють нормальній циркуляції повітря, не допускають розмноження кліщів, витримують антибактеріальну обробку.

Якi краще ортопедичні подушки купити?

Розмір ортопедичної подушки може бути різним. При покупці слід звернути увагу на ширину і висоту подушки, тому як ортопедична подушка в першу чергу повинна бути зручною і не доставляти її власнику дискомфорт.

Ортопедичні подушки розрізняються за формою, з класичною формою знайомі практично всі. До такої подушці не потрібно звикати, оскільки вона зовсім не створює незручностей. Трохи інакше виглядає картина з подушкою ергономічної форми. У перші дні вона може здатися жахливою, якщо до цього ви спали на м’якій, пуховій подушці.

Однак через кілька днів організм до неї звикне і буде вам вдячний за те, що ви його позбавили від болю в спині, шиї і плечах.

Adblock
detector