Пора готувати новорічні подарунки

Новий рік люблять дорослі і діти. Тому давайте порадуємо своїх дорогих і коханих приємними сюрпризами під ялинку в чарівну Новорічну ніч!

Новорічні подарунки на 2020 рік — рік Щура. Тому актуальними як сюрпризи будуть рукавички, шапочки, шарфики, носочки, рушники із зображенням мишки. Можна пошукати мишенят у рукодільниць — в’язаних, шитих. Дуже оригінально. Буде талісман на весь рік.

Батькам можна подарувати що-небудь для будинку — невелику побутову техніку: тостер, кавоварку, соковижималку. Стане в нагоді і мамі, і татові. Можна щось для душі — квиток в театр або на виставку. Є можливість — путівку в пансіонат.

Дітям дарувати потрібно те, що запам’ятається. Адже навіть ставши дорослими, ми згадуємо, що Дідусь Мороз поклав нам під ялинку в Новий рік! Маленькі дівчатка люблять ляльок, дитячу косметику, вбрання. Хлопчики-машинки, конструктори.

Якщо діти — підлітки, то молодим людям можна подарувати аксесуари до телефонів, планшетів, комп’ютерів. Дівчатам — духи, косметику.

Друзям і колегам не обов’язково дарувати дорогі подарунки. Можна чай, кава в новорічній упаковці, кухоль, подарункові набори цукерок. Якщо друзі близькі — то можна запрошення на концерт, в клуб. І самі можете з ними піти.

Брата чи сестри — що-небудь з їх захоплень, адже ви знаєте їх смаки — квиток на футбол, подарунковий сертифікат в косметичний кабінет.

Улюбленою можна подарувати те, про що вона мріє — дорогі парфуми, прикраси, запрошення на фотозйомку, сертифікат в салон краси.

Коханому чоловікові можна подарувати парфуми на свій смак, шкіряний ремінь, прикраса в машину.

Подарунок навіть можете зробити самі — зв’язати, зшити і навіть приготувати що — то в новорічній тематиці. Можна змайструвати новорічний букет з ялинової гілки, шампанського, цукерок і загорнути це у вигляді букета в новорічну упаковку. Адже в такий подарунок ви вкладете частинку своєї душі.

У будь-якому випадку, не забудьте про красиву упаковку і посмішку, коли будете вручати подарунок. Веселого нового року!